Fajne Internety: 19 kwietnia 2015

Nowy cykl, pierwszy, który będzie regularny. Jak przeczytam w Internecie coś, co uznam za fajne, to będę to linkować w tego typu wpisach.

 • Otchłań – Historia Zapomnianej Gry Tekstowej – Włodek opowiada o grze, która udowadnia, że gry nie tylko nie muszą mieć dobrej grafiki, ale nawet nie muszą jej mieć w ogóle, żeby świetnie się grało.
 • Dajmy dzieciom noże  – Hania pisze o tym, jak mniej więcej kiedyś wyglądało wychowywanie dzieci pod względem bezpieczeństwa.
 • Właśnie tak chcę się zestarzeć – Jeśli starość kojarzy się Wam z chorobami, deficytem intelektualnym i narzekaniem w przychodni, to przeczytajcie ten artykuł i poczytajcie o Dziarskim Dziadku – ma ponad dziewięćdziesiąt i jest prawdopodobnie zdrowszy ode mnie.
 • Tylko naiwni wierzą w siłę młodości – „Król Blogerów” pisze o potrzebnym dystansie do polityki i o popularnym schemacie myślowym, według którego jedyne, co jest nie tak z tym krajem, to to, że w rządzie zasiada za dużo starych ludzi i czas na młodych. Od siebie dodam, że w systemie partyjnym, jaki u nas funkcjonuje, tymi młodymi i tak przeważnie sterują Ci starzy.
 • 10 korzyści ze stoickiego życia – Stoicyzm to bardzo bliska mi filozofia życia. Wpis o tym, dlaczego lepiej się po prostu nie przejmować.
 • Tak będzie wyglądać Polska i świat po przejściu apokalipsy – pięknie sportretowane wizje postapokaliptycznego świata.
 • To sterylnie czy zdrowo? – Bysiak o sterylnym życiu. Wpis w zasadzie w podobnym charakterze, co mój o chorobach, tylko że jakby taki zgrabniejszy.
Reklamy

Informacje o Irydowy Wujek

Jestem indywidualistą, minimalistą, nonkonformistą, realistą i stoikiem. Nie lubię zarówno konformizmu jak i antykonformizmu. Lubię stand-up.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fajne Internety i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Fajne Internety: 19 kwietnia 2015

 1. socjopatka.pl pisze:

  Chyba znajdę tu coś dla siebie ;)

  Polubienie

 2. Dzięki za linka :)

  Vujku a ni myślałeś może o zmianie systemu komentarzy na jakiś inny? Tak tylko pytam ;)

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.