Fajne Internety: 26 kwietnia 2015

@

Przemyślenia

O tym dlaczego bezstresowe podejście do studiów jest tak ważne, na moim osobistym przykładzie. — tytuł wpisu w zasadzie mówi wszystko. Tekst o tym, jak poważne konsekwencje może powodować stres.

No i co z tego — stoicyzm dla zaawansowanych. Opisane tutaj podejście do życia jest niełatwe do osiągnięcia, ale ja właśnie mniej więcej tak patrzę na świat.

Nie pal przy dziecku! — czyli nie pal przy dziecku!

Poradniki, motywatory

DIYNSPIRACJE #37 — coś bardzo w duchu minimalizmu, czyli po co masz coś kupować, jeśli możesz zrobić to taniej po swojemu?

Edukacja

Kto ma mocniejszą głowę i dlaczego? — ktoś mi wreszcie wyjaśnił, dlaczego przeważnie zostaję sam przy stole i dopijam resztki.

Romantyczny kozak – Adam Mickiewicz — wiedzieliście, jakie barwne życie miał Mickiewicz? Wiedzieliście, że uczestniczył w bitwie „raperów” przeciwko Słowackiemu przy akompaniamencie Chopina?

Humor

Najbardziej spektakularny żart primaaprilisowy w historii — myślisz, że zrobiłeś komuś kiedyś wielki, widowiskowy żart? A czy Twój dowcip postawił na nogi wojsko i policję?

Americans Try To Pronounce Polish Cities — czyli Amerykanie zmagający się z naszym pięknym językiem:)

20 Stand-upów — uwaga, uwaga, niedawno powstał nowy kanał na YouTube promujący wschodzące gwiazdy polskiego stand-upu. Nie pyskować, subować, lajkować!

Ja i ludzie. Dialogi z drogi — jeśli Wasze życie jest nudne to chyba dlatego, że musi być jakaś równowaga we wszechświecie i niektórym trafia się aż zbyt wiele ciekawych sytuacji.

Oto lista gier demonicznych. Nie pozwól swoim dzieciom grać w te gry! — czyli specjaliści na tropie Lucyfera.

Reklamy

Informacje o Irydowy Wujek

Jestem indywidualistą, minimalistą, nonkonformistą, realistą i stoikiem. Nie lubię zarówno konformizmu jak i antykonformizmu. Lubię stand-up.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fajne Internety i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Fajne Internety: 26 kwietnia 2015

  1. Ania pisze:

    Dziękuję za wspomnienie. :) Filmik o tym,kto ma mocniejszą głowę na prawdę ciekawy. :)

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.